Camlama sistemlerinin çalışma şekillerinden farklı olarak , paneller otomasyon yöntemi ile dikey çalışması sonucu açılıp kapanan sistemdir.

Alt panele bağlı zincir veya kayışım bağlı olduğu motor , sistem kumanda kontrol düğmelerinin komutu ile aşağıya veya yukarıya doğru çalışır. Genellikle bu sistemler temizlik sebebi zemin katlara uygulanır .

Geliştirilmiş yeni yöntemler ile bu sistemin temizlik sorunun çözümüne yardımcı olup , balkon teras gibi alanlarda kullanılabilir duruma getirmiştir. kullanım amacına bağlı olarak  ;  pivot (açılabilir orta panel) ve vasistas( açılır alt panel) uygulamaları gibi seçenekler sunar.

 


OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN) OTOMATİK DİKEY CAMLAMA SİSTEMİ(GİYOTİN)TEMİZLENEBİLİR GİYOTİN SİSTEM

            Giyotin sistemlerin evlerde ve yüksek katlarda uygulanması için daha rahat temizlik imkanı sağlamak için tasarlanan sistemdir. Pivot açılım ve vasistas açılım alt kanat olarak uygulanabilir. 

PATENTLİ KASASIZ PİVOT MEKANİZMA  

            Hareketli panellere bağlı mekanizma ile panelin kendi ekseninde 170° açı ile açılmasıyla alt ve üst camlara rahat ulaşılır olmasıyla kolay temizlik sağlar. 

VASİSTAS AÇILIM ALT PANEL 

Sistemin alt paneline bağlı mekanizma ile panelin içe doğru 30° açı ile içeri doğru açılmasını sağlar. Açılan bu panel hem alt camın rahat temizlemesini hem de sistem açılmadan iç mekanın havalandırmasını sağlar.  

Kullanılabilir cam seçenekleri; 

Tek camlı  giyotin serisi

· 8mm (Füme , bronz , mavi , yeşil , satina,reflekte) darbeye ve kırılmaya karşı dayanıklı temperli cam  

Isıcamlı giyotin seri

· 4+12+4 temperli ısıcam , renkli ısıcam , Konfor ısıcam cam

· 4+9+6   temperli ısıcam , renkli ısıcam , Konfor ısıcam cam      

 

Kullanılabilir profil renk seçenekleri

·  Elektrostatik  rall boyalı renk seçenekleri

· Ahşap boyalı kaplamalı renk seçenekleri

· Tekstüre  rall boyalı seçenekler 

Kullanılabilir mekanizma

· Çelik alaşımlı zincirli mekanizma

· Çelik telli poliüretan kaplama kayışlı mekanizma  

Kullanılabilir motor seçenekleri

· 120 NW kendinden alıcılı kumandalı tüp motor ( Becker , Somfy , mossel )

· 140 NW harici alıcılı kumandalı tüp motor (mossel)

· 120 NW harici alıcılı butonlu motor (Becker , somfy , mossel )