Ege sürme serisi kullanım kolaylığı , estetik görünüm ile minimum alüminyum ve maksimum cam özelliği ile panoramik bir görümün sağlamaktadır. Kış bahçesi , balkon , teras , kafe ve restoranlarda daha geniş ve konforlu alanlar oluşturmamızı sağlar.

 

 


L-EGE SÜRME SERİSİ L-EGE SÜRME SERİSİ L-EGE SÜRME SERİSİ L-EGE SÜRME SERİSİ L-EGE SÜRME SERİSİ L-EGE SÜRME SERİSİ L-EGE SÜRME SERİSİ L-EGE SÜRME SERİSİ


L-EGE SÜRME SERİSİ

Üst kasa profil

L-EGE SÜRME SERİSİ

Damlalıklı alt kasa profili ; Sistem iç camdan olası terleme veya izolasyon sorunları için dizayn edilen profil ile ekstra izolasyon sağlar.

L-EGE SÜRME SERİSİ

Eşiksiz Alt ray

Geçiş alanı bulunan  Balkon , Teras, Kış Bahçesi gibi alanlarda kullanılması için dizayn edilmiştir. ray yüksekliği 11 mm olarak tasarlanmıştır.

L-EGE SÜRME SERİSİ

Tutamaklı bitim profili ; sistemde ekstra kol kullanmadan rahat bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar. 

Yeni tasarımlı kilit mekanizması ile daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan sistem Otomatik çarpma kilit veya manuel olarak kilitlenebilir secenekleri sunar. 

L-EGE SÜRME SERİSİ

Maksimum panoramik görünüm için dizayn edilen kenetli ara çıtalar(20mm)  daha yüksek izolasyon sağlamaktadır. Gizli kıl fitil özelliği ile olasi görüntü kirliliği engenlenmiştir.

L-EGE SÜRME SERİSİ

Anahtarlı kilit seceneği.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Sistem alt kasa üzerinde panellerin çift rulmanlı  2 adet teker ile  sağa veya sola  hareketi ile açılıp kapanmaktadır.

Sistemde kullanım alanına bağlı olarak 8 mm veya 10 mm darbeye ve kırılmaya karşı temperli cam kullanılmaktadır.

Eşikli ve eşiksiz  alt kasa seçenekleri ile kullanım alanına bağlı olarak 5li veya 3lü kasa kullanılabilir.

Paneller kapalı durumda iken kenetli ara fitil ile birbirine bağlı yekpare bir sisteme dönüşür. Estetik bir görünüm için 21mm genişliğinde ve gizli kıl fitil ile izolasyon sağlanır.

Kilit ve güvenlik ; Standart çarpma veya manuel kilitlenebilen iç kısma gömme kilit kullanılır. Kullanım amacına bağlı içerden ve dışardan anahtarlı kilit uygulanabilir.

Damlalık  özellikli eşikli sistem alt kasa profili ; sistem iç yüzeydeki camın terlemenden kaynaklı oluşabilecek izalasyon sorunları çözer. Kasa yapısındaki meyil  ile şiddetli yağmurlarda tahliyenin daha hızlı olmasını ve kasa üzerinde su birikmesini engeller.