Kullanım kolaylığı ile bilinen sürme sistemlerin,  daha yüksek izolasyon sağlayabilmesi için tasarlanan Yeni nesil ısıcamlı sürme serisidir.

Yaşam alanı dışında bulunan Balkon , teras , kış bahçesi gibi alanları  olumsuz dış hava koşullarından korumasının yanında,  kullanılabilir ısıcam özelliği ile ekstra yalıtım sağlayarak   Dört mevsim yaşanacak alan oluşturmanızı sağlar.

 
 

Kullanım şekli : Panellerin bir birine paralel olarak sağa veya sola doğru sürülmesi ile açılıp kapanır.

 

 

 


ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEMANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM

Patentli Damlalıklı alt kasa profili ; Sistemde  panelde olası terleme sorunlarını önlemek ve ekstra izolasyon sağlanması için dizayn edilmiştir

ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM

Eşiksiz Alt ray

Geçiş alanı bulunan  Balkon , Teras, Kış Bahçesi gibi alanlarda kullanılması için dizayn edilmiştir. ray yüksekliği 18mm olarak tasarlanmıştır.

ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM

Tutamaklı bitim profili ; sistemde ekstra kol kullanmadan rahat bir şekilde açılıp kapanmasını sağlar.

 Yeni tasarımlı kilit mekanizması ile daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan sistem Otomatik çarpma kilit veya manuel olarak kilit secenekleri sunar. 

ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM

Standart Kilit profili 

Sürme sistemlerin yüksek katlarda daha rahat temizlenebilmesi için tasarlanan profil ile panelller birbirinden paralel olarak ayrılmasını sağlar

ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM

Geniş cepheli yapılarda 2+2 3+3 4+4 bölme panel seçeneklerinde ortada birleşiminde daha rahat kilitlenme ve açmak için dizayn edilmiştir.

Anahtarlı kilit seçeneği ile içerden ve dışardan  sistemin açılıp kapanmasını sağlar.

ANKA ISICAMLI SÜRME SİSTEM

Direksiz köşe birleşimi için dizayn edilen  profil ile daha estetik görünüm.

 

 

 


TEKNİK BİLGİLER

Kullanılan aluminyum EN-6063 T-4/T6 olup termik degeri 7-13 mikrondur.

 Sistem içinde bulunan panel genişlikleri 55cm ile 135cm arası olarak uygulanabilir. Yükseklik olarak ise; panel agırlığı 80 Kg geçmiyecek şekilde 310cm yüksekliğine kadar uygulama yapılabilir. .

Eşikli ve eşiksiz  alt kasa seçenekleri ile kullanım alanına bağlı olarak 4 raylı veya 3 raylı kasa kullanılabilir.

Kilit ve güvenlik ; Standart çarpma veya manuel kilitlenebilen iç kısımda gömme kilit kullanılır. Kullanım amacına bağlı içerden ve dışardan anahtarlı kilit uygulanabilir.

Cam tipi     -   20mm ısıcam veya 8mm tek cam    (konfor ,şeffaf , clear şeffaf , füme , bronz, mavi , yeşil , satina          )                  

Profil renk  -Eloksal(naturel) , Bronz , elektrostatik Rall Boyalı veya Ahşap Kaplama